Nowe zmiany w ustawie opakowaniowej

24 maja 2023 weszły w życie zmiany w Ustawie z dnia 13 czerwca 2013r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi. Na przedsiębiorców nałożono szereg obowiązków, a wiele produktów zostało wycofanych z użytku. Dotyczy to między innymi jednorazowych naczyń wykonanych z plastiku i styropianu. Jednorazowe torby na zakupy zostaną objęte dodatkową opłatą.

W naszej ofercie posiadamy jednorazowe naczynia i opakowania zgodne z najnowszym prawem. Produkowane przez nas torby na zakupy spełniają rygorystyczne normy biodegradowalności i mogą być zbierane razem z frakcją BIO. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej oferty na opakowania ekologiczne.

https://ezaopatrzenie.pl/k/produkty-ekologiczne/page/1/

Posiadane przez nas technologie pozwalają na przetwarzanie tworzyw pochodzących z recyklingu. Zapraszamy do zakupu folii i opakowań foliowych wykonanych w 100% z recyklingu. Nasze ekologiczne siatki z recyklingu są wyjątkowo wytrzymałe i z powodzeniem mogą być użyte wielokrotnie. Po zakończeniu cyklu użytkowania torby mogą być ponownie przetworzone w pełnowartościowe produkty foliowe.https://ezaopatrzenie.pl/k/worki-na-smieci/