You are currently viewing Spotkajmy się na Targach Private Label Show

Spotkajmy się na Targach Private Label Show

C2C sp. z o.o. jako wystawca Targów Private Label Show 2018 zaprasza na stoisko firmowe w dniach 18-19 września 2018 roku, w hali A, na terenie Targów Lublin, ul. Dworcowa 11.

Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych Private Label Show to świetna okazja do spotkania z przedstawicielami naszej firmy i poznania naszych produktów, które doskonale odpowiadają na praktyczne potrzeby opakowywania produktów naturalnych, wraz  z estetycznym i nowoczesnym podkreśleniem indywidualnych cech marki własnej. Chętnie poznamy przedsiębiorców poszukujących pomysłu na opakowania, które wyróżnią ich produkty naturalne zapewniając przy tym najwyższą jakość przechowywania i bezpiecznej dystrybucji detalicznej lub hurtowej.

fot. materiały promocyjne Targów Lublin S.A.

Cieszymy się, że wystawiając swoje produkty na Targach Private Label Show uczestniczymy w nowoczesnym budowaniu relacji business to business wraz z innymi profesjonalistami z branży marek własnych, dzięki którym spodziewamy się nawiązać nowe kontakty handlowe.

Udział marek własnych w polskim rynku FMCG wykazuje spory potencjał wzrostu – ocenia się, że wynosi niespełna 34%, natomiast w skali globalnej jest to już 42%. Specjaliści podkreślają, że obecnie ma miejsce rozwój produktów marek własnych – nadchodzi czas „private brands”. Sieci handlowe starają się odpowiadać na zmieniające się potrzeby konsumentów – rozszerzają i różnicują asortyment. Produkty sprzedawane pod szyldem marki własnej bardzo często nie odbiegają jakością produktu, atrakcyjnością opakowania od produktów marek producenckich.

Zdecydowaliśmy się wziąć udział w Private Label Show, ponieważ są to targi organizowane z myślą o przedsiębiorcach rozwijających produkcję w segmencie marek własnych (dotyczą zarówno produktów food, jak i non-food). Podczas dwóch dni imprezy w hali Targów Lublin S.A. zostanie zaprezentowana oferta przedsiębiorstw wytwarzających artykuły we wszystkich kategoriach produktowych FMCG. Chętnie poznamy najnowsze tendencje w tworzeniu opakowań z myślą o wymaganiach różnorodnych branż – począwszy od producentów produktów świeżych i mrożonych, a skończywszy na producentach produktów chemicznych czy przemysłowych.

ctoc

Sprzyjającą okolicznością dla rozwoju nowych kontaktów w handlu zagranicznym będzie obecność na targach decydentów największych sieci handlowych działających na terenie Polski oraz krajów sąsiednich. Liczymy, że piąta edycja Targów Private Label Show będzie dla nas idealną okazją by nawiązać z kontakt z nowymi partnerami zagranicznymi oraz uzyskać dostęp do największych kanałów sprzedaży, by wspólnie współtworzyć sukcesy rynkowe marek własnych.

#TARGIMARKIWŁASNEJ 

#TARGILUBLIN

#PRIVATELABELSHOW