O NAS

Firma C2C Sp. z o.o. jest producentem opakowań ekologicznych.

Trzon produktów firmy stanowią standaryzowane oraz personalizowane opakowania foliowe takie jak: reklamówki z recyklingu, woreczki do żywności, worki na śmieci oraz worki do zastosowań przemysłowych, bio folie kompostowalne. Odbiorcami naszych produktów są głównie sieci handlowe oraz firmy dystrybucyjne, a dzięki rozbudowanej sprzedaży detalicznej wśród klientów firmy możemy znaleźć także mniejsze podmioty, oraz gospodarstwa rolne i domowe.

Jako członek Polish Circular Hotspot, promujemy ideę zrównoważonego rozwoju oferując naszym klientom nowoczesne produkty opakowaniowe.

Proces produkcyjny oparty jest na odnawialnych źródłach energii a stosowana innowacyjna technologia pozwala na pracę zgodną z Zero Waste.

Firma C2C sp. z o.o. jest jednym z największych przedstawicieli branży opakowań w Polsce. Oferujemy folie HDPE, LDPE i pokrewne stosowane w handlu, przemyśle, logistyce, produkcji żywności. Jako producent i bezpośredni dystrybutor opakowań zapewniamy najwyższą jakość i najniższe ceny. Produkujemy reklamówki foliowe HDPE, MDPE, LDPE, wytworzone z surowców oryginalnych lub pochodzących z recyklingu i folii biodegradowalnej. Naszym głównym produktem są woreczki do bezpośredniego kontaktu z żywnością, worki na śmieci, oraz worki przemysłowe i folie stretch.

Produkujemy również regranulaty pochodzące z postprodukcji opakowań foliowych HDPE i LDPE oraz z recyklingu folii. Produkowane przez nas surowce wtórne cechuje wyjątkowa czystość, wysokie parametry techniczne oraz niska zawartość wypełniaczy i dodatków. Recyklaty polietylenowe naszej produkcji znajdują zastosowanie nie tylko przy rozdmuchu folii polietylenowych od grubości 6 mikronów, ale również przy produkcji grubościennych wyrobów z tworzyw sztucznych metodą typu wtrysk, czy wytłaczanie.

Wykonujemy personalizowane opakowania foliowe, papierowe i tekturowe do celów między innymi gastronomicznych i spożywczych, z dowolnym nadrukiem według specyfikacji klienta. Realizujemy zamówienia produktów z folii polietylenowej w dowolnej barwie, z nadrukiem w technologii RGB, CMYK, o dowolnych parametrach technologicznych i konfiguracji ilościowej.

Łączymy wieloletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji z nowoczesnymi technologiami, a dzięki internetowej platformie handlowej www.eZAOPATRZENIE.pl jesteśmy w stanie dotrzeć do niemal każdego klienta na całym świecie.

eZAOPATRZENIE.pl , należące do grupy C2C sp. z o.o. jest elektroniczną platformą prowadzącą dystrybucję między innymi artykułów opakowaniowych, chemicznych, gospodarczych. Lista oferowanego asortymentu jest stale rozbudowywana w zależności
od potrzeb klientów. 

Sklep internetowy www.eZAOPATRZENIE.pl prowadzi dystrybucję towarów z dowozem  do klienta oraz poprzez placówkę handlową zlokalizowaną w Lublinie. Dobrze skomunikowana baza logistyczna pozwala na sprawną obsługę klientów w kraju i zagranicą. Poprzez platformę e-hurtowni eZAOPATRZENIE.pl nasi partnerzy handlowi mają dostęp do bazy produktowej 24h, 7 dni w tygodniu. Dzięki długiej tradycji na rynku jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem dla przedsiębiorców i detalistów.

Naszą firmę tworzy zgrany zespół zaangażowanych i kreatywnych ludzi. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta poprzez kompleksową obsługę, bezproblemowe zakupy  i sprawne dostawy. Zespół naszych specjalistów ze wszystkich działów służy Państwu radą  w każdej sytuacji. Staramy się być elastyczni i pomocni we wszystkich kwestiach związanych z oferowanym przez naszą firmę asortymentem i usługami. Odpowiemy na każdy e-mail, telefon, stawimy się na spotkanie, podejmiemy się realizacji nawet najbardziej oryginalnych pomysłów. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Prezes Zarządu C2C Sp. z o.o