You are currently viewing Jesteśmy w gronie zwycięzców Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina 2018

Jesteśmy w gronie zwycięzców Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina 2018

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasza firma C2C sp. z o.o. znalazła się w gronie zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina.

Uroczyste wręczenie wyróżnienia dla C2C sp. z o. o. w kategorii INNOWACYJNOŚĆ nastąpiło podczas XI Gali Przedsiębiorczości w dniu 19 października 2018 roku.

Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia za stabilny zrównoważony rozwój firmy. Dodatkowo satysfakcjonuje nas docenienie wprowadzenia własnej marki produktów. Liczymy, że zdobyte uznanie za stosowanie innowacyjnych rozwiązań w postaci bakteriostatycznych i degradowalnych opakowań foliowych przełoży się na nasz komercyjny sukces.

Dziękujemy wszystkim naszym współpracującym partnerom oraz klientom biznesowym, korzystającym z naszej internetowej platformy zakupowej www.eZaopatrzenie.pl, dzięki której stale się rozwijamy i rozszerzamy naszą ofertę o nowe, innowacyjne produkty.

Efektem doskonalenia naszych produktów i usług jest przyznanie naszemu przedsiębiorstwu tytułu Laureata Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Lublina za rok 2018. Mamy nadzieję, że tytuł ten będzie prestiżową, pozytywną rekomendacją dla nowych klientów C2C sp. z o.o. 

Szczególną satysfakcję przynosi nam fakt, dokonania znaczącego postępu w porównaniu z poprzednią edycją Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina, podczas której zostaliśmy uhonorowani wyróżnieniem w kategorii MŁODE FIRMY przyznanej na Jubileuszowej X Gali Przedsiębiorczości w 2017 roku.

Dziękujemy kapitule konkursu za docenienie kontynuacji naszych starań w przeprowadzaniu inwestycji. W pracy naszej firmy nie szczędzimy wysiłków w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w produkcji folii polietylenowej. Wierzymy, że przyniosą nam dalszy rozwój oraz pozytywne oddziaływanie na branżę spożywczą, gastronomiczną i handlową. Cieszymy się, że działamy z sukcesami nietylko w naszym lubelskim regionie, ale także w całej Polsce i wśród klientów zagranicznych.

Niezmiennym celem konkursu, którego tradycja w Lublinie trwa już od ponad dekady, pozostaje promocja lubelskich przedsiębiorstw. Aby były one nagradzane i wyróżniane lubelską nagrodą, muszą cechować się stabilnością rozwoju i dobrymi wynikami finansowymi. Ponadto, przedsiębiorcy uhonorowani Nagrodą Gospodarczą Miasta Lublina działają w sposób przejrzysty, również na korzyść swojego otoczenia.

Niezależnie od reprezentowanych branż i charakteru działalności, wspólnym mianownikiem wszystkich laureatów Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Lublina jest przyczynianie się do rozwoju potencjału gospodarczego stolicy Lubelszczyzny.

W tegorocznej edycji nagrody przyznano przedsiębiorcom w 5 kategoriach. W rezultacie wyróżniono 12 firm z Lublina. Następnie, tradycyjnie osobne nagrody i wyróżnienia trafiły do autorów najlepszych prac dyplomowych oraz najlepszych pracodawców. Podkreśla to wagę współpracy młodych naukowców i doświadczonych przedsiębiorców. Co więcej, potwierdza to opinie, że synergia B+R z wzajemnością pozytywnie oddziałuje na rozwój gospodarczy i społeczny miasta Lublina.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym podczas Gali Przedsiębiorczości 2018!

Uroczystą wieczorową galę uświetniło wystąpienie dr Krzysztofa Pawińskiego. Jest on uznanym polskim managerem oraz współtwórcą potęgi w branży spożywczej – Grupy MASPEX. Jako ekspert przedstawił najważniejsze czynniki mające wpływ na tworzenie innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą. Dziękujemy za inspirujące słowa.  Podkreśliły one dodatkowo uroczysty charakter tego wieczoru.

XI Gala Przedsiębiorczości 2018 w relacjach lubelskich mediów:

Dziennik Wschodni

Gazeta Wyborcza Lublin

Kurier Lubelski

TVP3 Lublin

#galaprzedsiębiorczości  #lcklublin #innowacje #wydarzenia #miastoinspiracji #miastoinnowacji