You are currently viewing C2C sp. z o.o. laureatem Diamentów Forbesa 2018

C2C sp. z o.o. laureatem Diamentów Forbesa 2018

Miło nam poinformować, że nasza firma C2C sp. z o.o., znalazła się w zaszczytnym gronie przedsiębiorstw wyróżnionych tytułem Diamentów Forbesa 2018, w ramach corocznego rankingu miesięcznika biznesowego Forbes. Polska edycja tego prestiżowego rankingu była organizowana już po raz jedenasty.

Wśród najszybciej rozwijających się lubelskich przedsiębiorstw zajęliśmy 14. miejsce na liście regionalnej, a w rankingu ogólnopolskim 600. miejsce wśród Diamentów Forbesa w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży 5–50 mln zł.

Odtwórz wideo

Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost swojej wartości. Wyniki rankingu Diamenty Forbesa 2018 zostały opracowane w redakcji Forbesa wraz z analitykami firmy Bisnode Polska.

C2C sp. z o.o., tak jak inne przedsiębiorstwa w rankingu były wyceniane przy zastosowaniu tzw. metody szwajcarskiej, łączącej metodę wyceny majątkowej z dochodową. Wśród kluczowych kryteriów analitycznych znalazły się między innymi wyniki finansowe  w latach 2014-2016, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Jak wskazywały dane przedstawione przez ekspertów Forbesa i współorganizującej ranking firmy analitycznej Bisnode Polska, liczba nagrodzonych Diamentami Forbesa w skali województwa lubelskiego spadła w porównaniu z poprzednim rokiem z 46 do 41 firm. Fakt ten sprawia, że tym bardziej czujemy się pozytywnie wyróżnieni naszym debiutem na liście Diamentów Forbesa w 2018 roku.

Uroczysta ceremonia wręczenia nagród Diamenty Forbesa 2018 najszybciej rozwijającym się przedsiębiorcom odbyła się 08.05.2018 w Hotelu In Between w Panieńszczyźnie koło Lublina. Poprowadził ją znany dziennikarz ekonomiczny i dyrektor programowy magazynu Forbes – Roman Młodkowski. Cieszymy się że mogliśmy w niej uczestniczyć i osobiście poznać innych, diamentowych liderów dynamicznego rozwoju z regionu województwa lubelskiego. Wszystkim laureatom rankingu serdecznie gratulujemy!

#DIAMENTYFORBESA2018

#DIAMENTYFORBESA

#FORBESPOLSKA