K-SHOW 2022

K 2022 – Targi K-Show w Düsseldorfie to siła napędowa innowacji dla światowego przemysłu tworzyw sztucznych i gumy. W tym roku można było zaobserwować mnogość konkretnych rozwiązań, maszyn i produktów do transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.

Branża tworzyw sztucznych i gumy miała możliwość osobistej wymiany pomysłów na poziomie globalnym wśród 3037 wystawców. Firmy zgłaszały wyjątkowo dobre leady i wyraźną chęć inwestowania wśród odwiedzających branżę, wspominając o obiecujących nowych relacjach z klientami i zawieraniu licznych, częściowo spontanicznych transakcji biznesowych.

„K w Düsseldorfie po raz kolejny spełnił najwyższe oczekiwania. Nadal są to najbardziej międzynarodowe, kompletne i innowacyjne targi światowego przemysłu tworzyw sztucznych i gumy”, mówi Erhard Wienkamp, ​​dyrektor zarządzający Messe Düsseldorf, zachwycając się dobrymi wynikami i dodając: „Targi w imponujący sposób pokazały, jak cenne są spotkania twarzą w twarz i fizyczne doświadczenia związane z marką i produktem. Jesteśmy bardzo zadowoleni, widząc, że K 2022 udało się wysłać silne sygnały jako siła napędowa innowacji w branży i że nasi wystawcy prowadzili interesy z dużą liczbą międzynarodowych klientów. https://www.k-online.com/en/Press/Press_material/Press_releases/K_2022_%E2%80%93_Trade_fair_results_fulfil_highest_expectations

Poniżej nasza fotorelacja z targów: