You are currently viewing Jubileusz 10-lecia C2C sp. z o. o.

Jubileusz 10-lecia C2C sp. z o. o.

Z dumą informujemy, że w 2018 roku obchodziliśmy jubileusz działalności firmy C2C sp. z o.o. . Z tej okazji, dnia 15 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie jubileuszowe w sali konferencyjnej Hotelu Hampton by Hilton w Lublinie. Połączone zostało ze świąteczną kolacją wigilijną zespołu pracowników C2C sp. z o. o., działu Drukarni Opakowań i Fabryki Opakowań sp. z o. o. .

Wspólnie z pracownikami, przedstawicielami handlowymi, partnerami oraz klientami firmy świętowaliśmy ten wyjątkowy dla nas jubileusz – pierwszą, bardzo dynamiczną dekadę w rozwoju naszej firmy i jej pracowników.

Uroczyste przemówienie otwierające wydarzenie wygłosiła założycielka reprezentująca obecnych udziałowców spółki – Karolina Nowosielska.
W wizualnej prezentacji przypomniała historię działalności firmy oraz swoje bogate doświadczenia w realizacji pomysłów. Opisała proces rozbudowy firmy zarówno o kolejnych udziałowców, a także o kolejne produkty i usługi będące odpowiedzią na rosnące potrzeby nowoczesnej gastronomii, cateringu i handlu artykułami spożywczymi.

Okolicznościami rozpoczęcia współpracy z C2C sp. z o. o. podzielił się obecny Prezes Zarządu Spółki C2C sp. z o.o. – Krzysztof Stachyra. W swoim wystąpieniu podsumował dotychczasową działalność firmy we wszystkich dziedzinach od produkcji, i dystrybucji, przez handel hurtowy opakowaniami foliowymi i strategię rozwoju eksportu, do opakowań papierowych, biodegradowalnych, dostępnych także za pośrednictwem platformy www.ezaopatrzenie.pl .

Wspólnie wspominaliśmy proces stopniowego rozrastania się firmy, dynamiczny proces zmian zajmowanych nieruchomości spowodowany szybkim wzrostem ilości asortymentu, systematycznym powiększaniem się floty dostawczej oraz przestrzeni produkcyjnej i magazynowej. Zmiany te szybko skutkowały pozyskiwaniem nowych, strategicznych dla rozwoju firmy klientów.

Na uroczystym spotkaniu główny członek Zarządu spółek w osobie Prokurenta – Marcina Zbańskiego opowiedział jak wiele lat temu zaangażował się w działalność firmy C2C sp. z o.o. . Przedstawił także nowe plany inwestycyjne w parku maszynowym, będącym sercem produkcyjnym Fabryki Opakowań sp. z o.o. i działu Drukarni Opakowań, wykonującej indywidualne, firmowe nadruki fleksograficzne. 

W niedalekiej przyszłości zaplanowane inwestycje pozwolą na wytwarzanie nowych produktów dla wzmocnienia pozycji marki Fabryka Polska, dystrybuowanej wyłącznie przez firmę C2C sp. z o. o. na terenie całej Polski i za granicą.

Wspólnie spędzony czas przy wigilijnym poczęstunku umilała muzyka zespołu Kultowi, wykonującego własne, poprockowe aranżacje znanych i lubianych przebojów. Świetnie sprawdzili się w części taneczno-integracyjnej wieczoru. Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie i miłą atmosferę oraz za spędzenie tego ważnego dla nas wieczoru razem z nami!

Cieszymy się, ze wydarzenie jubileuszowe C2C sp. z o.o. było uhonorowaniem dziesięciu lat pracy i wysiłku włożonego w rozwój firmy oraz przebojowym wstępem do kolejnego roku naszej działalności.

Z okazji 10-lecia działalności firmy C2C sp. z o.o. chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesu naszej firmy. W szczególności dziękujemy naszym klientom, wieloletnim dostawcom i partnerom biznesowym za obdarzenie nas zaufaniem. Jesteśmy im wdzięczni za pomoc w zapoczątkowaniu naszego dynamicznego rozwoju oraz kontynuację długofalowej współpracy.

Dekada działalności firmy C2C sp. z o.o. to w efekcie:

  • 100 pracowników o szerokich kompetencjach produkcyjnych, handlowych i logistycznych
  • Kadra 20 wykwalifikowanych specjalistów, profesjonalnie kierujących poszczególnymi zespołami
  • 15 pojazdów w firmowej flocie
  • Profesjonalny park maszynowy, zawierający między innymi najnowocześniejsze włoskie technologie do ekstruzji i konwersji cienkościennej folii wielowarstwowej
  • Ponad 500 zadowolonych klientów korporacyjnych i instytucjonalnych
  • Kilkaset ton ekstrudowanej folii polietylenowej miesięcznie
  • Tysiące ton granulatów i surowców pochodzących z odzysku w obrocie

Partnerzy firmy C2C sp. z o.o.  doceniają rzetelność i zaangażowanie całego zespołu w realizowane dostawy, projekty, a także przestrzeganie przyjętej polityki jakości i nieustanne poszukiwanie nowych innowacyjnych rozwiązań, przyjaznych środowisku naturalnemu.

Coroczny udział C2C sp. z o.o. w ogólnopolskich rankingach m.in. Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu czy posiadanie certyfikatu Rzetelnej Firmy gwarantuje, że jako przedsiębiorstwo wysokiego wzrostu jesteśmy godnym zaufania, profesjonalnym partnerem biznesowym.

Ostatnie regionalne wyróżnienie w ramach konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina 2018 w kategorii INNOWACYJNOŚĆ jest dowodem uznania 10-lecia naszej działalności na rodzimym rynku lubelskim oraz motywuje firmę C2C sp. z o.o. do dalszego rozwoju nowych, proekologicznych produktów foliowych, wpisujących się w koncepcję zamkniętego obiegu gospodarki cyrkularnej.