You are currently viewing Gazela Biznesu 2018 dla C2C sp. z o. o.

Gazela Biznesu 2018 dla C2C sp. z o. o.

Z radością informujemy, że nasza firma C2C sp. z o. o. , została wyróżniona zaszczytnym tytułem Gazeli Biznesu 2018.

Tytuł Gazeli Biznesu nadawany jest przedsiębiorstwom w ramach corocznego Ogólnopolskiego Rankingu Gazele Biznesu, sporządzonego przez redakcję dziennika ekonomicznego Puls Biznesu,
we współpracy z instytucją finansową Coface: For Trade.

Cieszymy się, że znaleźliśmy się w gronie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw, wyróżnionych tytułem Gazele Biznesu 2018 w ramach rankingu dziennika ekonomicznego Puls Biznesu. Polska edycja tego prestiżowego rankingu była organizowana już po raz dziewiętnasty.

Inicjatywa rankingu realizowana jest przez dzienniki ekonomiczne należące, podobnie jak polski
Puls Biznesu, do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządzany jest przez redakcję
Pulsu Biznesu nieprzerwanie od 2000 roku. 
Podobne zestawienia sporządzają jego prasowe odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Tegoroczne Gazele Biznesu 2018 to najdłuższa w historii rankingu lista małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski – liczy 4499 firm. W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy
za pełne trzy poprzedzające lata. Firma C2C sp. z o. o. , jako prężnie działający producent i dystrybutor opakowań foliowych, może pochwalić się wzrostem przychodów w rankingu o 212,54%.

W edycji Gazeli Biznesu 2018 analizowano wyniki osiągnięte przez naszą firmę w latach 2015-2017.
To już trzeci z rzędu tytuł Gazeli Biznesu dla C2C sp. z o. o.

Miło nam, że zostały docenione efekty nieustannej pracy zespołu C2C sp. z o. o. nad poszerzaniem naszej oferty produktów foliowych i gastronomicznych oraz nad doskonaleniem naszej sieci dystrybucji. Dzięki sklepowi internetowemu eZaopatrzenie.pl i Drukarni Opakowań staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów hurtowych oraz detalicznych.

Dziękujemy serdecznie redakcji Pulsu Biznesu za to wyróżnienie. Naszym klientom i partnerom biznesowym dziękujemy za zaufanie i wsparcie, bez którego C2C sp. z o. o. nie zdobyłoby tytułu
Gazeli Biznesu 2018
.

Uroczysta gala wręczenia wyróżnień Gazele Biznesu 2018 dla najszybciej rozwijających się polskich firm odbyła się 11.03.2019 w Warszawie. W imieniu C2C sp. z o. o. , wyróżnienie Gazeli Biznesu 2018 odebrał Krzysztof Stachyra – Prezes Zarządu C2C sp. z o. o.

Serdecznie gratulujemy wszystkim firmom, które znalazły się w Ogólnopolskim Rankingu Gazele Biznesu 2018.

Jesteśmy dumni z wypracowanego przez nas zaufania wśród naszych klientów i partnerów biznesowych. Cieszymy się, że z roku na rok utrzymujemy dynamiczne tempo rozwoju naszej firmy. Dodatkowo, C2C sp. z o. o. systematycznie pozyskuje nowych klientów. Z powodzeniem działamy zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych. Mamy nadzieję, że C2C sp. z o. o.
w Ogólnopolskim Rankingu Gazele Biznesu znajdzie się za rok z równie dobrym wynikiem.

#pulsbiznesu

#lubelskie

#C2C