You are currently viewing Nasza relacja z Targów Private Label Show 2018

Nasza relacja z Targów Private Label Show 2018

Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych Private Label Show 2018 w dniach 18-19 września 2018 roku były doskonałą okazją do odwiedzenia stoiska wystawowego C2C sp. z o.o. i spotkania z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Zwiedzających Targi Private Label Show 2018 postanowiliśmy zaskoczyć różnorodnością naszych opakowań, które doskonale podkreślają oryginalne walory produktów marek własnych.

Aranżacja stoiska C2C sp. z o.o. udowodniła, że nasze personalizowane produkty foliowe i papierowe, z wielokolorowymi nadrukami, wyróżniają się nie tylko ciekawą estetyką, ale znakomicie współgrają ze specyfiką marketingu produktów naturalnych.

Szeroką ofertę opakowań z indywidualnymi firmowymi nadrukami proponuje nasza Drukarnia Opakowań. Na zmówienie wykonujemy nadruki na jednorazowych kubkach do napojów, serwetkach, menu boxach, kartonach na pizzę, hamburgery, torbach papierowych, fałdowych. Oferujemy wysokonakładowe nadruki na torbach foliowych HDPE, MDPE, LDPE – popularnych reklamówkach typu t-shirt, market, DKT, workach przemysłowych, workach na odpady.

Biorąc udział w targach zaprezentowaliśmy nasze torby, zarówno foliowe jak i papierowe. Są one znakomitymi nośnikami reklamy dla wielu wiodących polskich marek spożywczych, sieci handlowych oraz popularnych restauracji
i lokali gastronomicznych.

Miło było nam było przedstawić osiągnięcia naszej współpracy z markami regionalnymi i ogólnopolskimi. Staranne wykonanie, wytrzymałość i trwałość naszych produktów to cechy, które zachęcają do ponownego ich użycia, o czym bezpośrednio mogli się przekonać nasi goście odwiedzający stoisko C2C sp. z o.o na targach producentów marek własnych.

Duże zainteresowanie wzbudziły prezentowane przez nas akcesoria gastronomiczne i garmażeryjne. Są one dostępne w ofercie e-Zaopatrzenie.pl – naszego firmowego sklepu do zakupów online dla klientów hurtowych i detalicznych.

Atrakcyjna ekspozycja różnobarwnych ziaren regranulatów LDPE i HDPE, których na co dzień używamy do produkcji folii, skłaniała do rozmów na temat optymalizacji wytwarzania opakowań foliowych i doskonalenia ich właściwości biodegradacyjnych, przez zastosowanie roślinnych surowców kompostowalnych.

Minimalny wpływ na środowisko naturalne to cel, jaki mamy na uwadze już od samego początku procesu produkcji folii.
Wytwarzamy ją z polietylenowych regranulatów,
które powstają ze ścinków folii wycinanej w kształcie popularnych siatek typu t-shirt lub woreczków do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Uzyskane regranulaty o różnych kolorach i właściwościach gatunkowych ponownie wykorzystujemy do produkcji reklamówek, worków przemysłowych, czy worków na odpady.
W ten sposób dążymy
do realizacji koncepcji gospodarki o zamkniętym obiegu, a nasze produkty stają przyjazne środowisku naturalnemu.

W tracie trwania Targów Private Label Show 2018, wraz z innymi wystawcami wysłuchaliśmy konferencji biznesowej, dotyczącej uniwersalnych zastosowań druku fleksograficznego w branży opakowalnictwa. Z myślą o nieustannym doskonaleniu oferty naszej Drukarni Opakowań, zapoznaliśmy się z przedstawianymi procesami projektowania nowoczesnych opakowań i certyfikacji jakości produkcji. Wymianę doświadczeń w gronie profesjonalistów zajmujących się markami własnymi urozmaiciły prezentacje aktualnych tendencji na rynku opakowań spożywczych i kosmetyczno-chemicznych.

#TARGIMARKIWŁASNEJ 

#TARGILUBLIN

#PRIVATELABELSHOW

#C2C

#eZaopatrzenie.pl