You are currently viewing C2C sp. z.o.o. na Targach PLASTPOL 2018 w Kielcach

C2C sp. z.o.o. na Targach PLASTPOL 2018 w Kielcach

W dniach od 22 do 25 maja 2018 r. firma C2C sp. z.o.o. zaprezentowała najnowsze wyroby swojej marki Fabryka Polska wśród polskich i zagranicznych gości Targów PLASTPOL 2018 w Kielcach.

Zainteresowanie zwiedzających targi wzbudziły nasze najpopularniejsze produkty takie jak: reklamówki foliowe oraz folie HDPE, MDPE, LDPE, wytworzone z różnorodnych materiałów od surowców oryginalnych po materiały pochodzące z recyklingu i folii biodegradowalnej.
To, co wyróżniało nasze produkty w kategorii regranulaty, to fakt, że produkowane przez nas surowce wtórne używane do produkcji folii HDPE, MDPE, LDPE i LLDPE cechuje wyjątkowa czystość, bardzo wysokie parametry techniczne oraz niska zawartość wypełniaczy i dodatków.

Od niedawna w ofercie produkcyjnej Fabryki Polskiej znajdują się również surowce do produkcji folii takie jak oryginały polietylenu i regranulaty PE w szerokiej gamie kolorystycznej, pochodzące z postprodukcji opakowań foliowych z folii HDPE i LDPE oraz z recyklingu folii pochodzącej z czystej kolekcji.

Przekonywaliśmy, że zastosowanie wytwarzanych przez nas regranulatów polietylenowych wykracza poza produkcję folii metodą rozdmuchu, odpowiada potrzebom technologicznym innych metod powstawania tworzyw sztucznych, takich jak wtrysk i roto – moulding.

Stoisko promocyjne C2C sp. z o. o. na Targach PLASTPOL 2018 w Kielcach odwiedzali zarówno producenci cienkościennych opakowań foliowych, jak i przetwórcy grubościennych plastikowych wyrobów z tworzyw sztucznych, uzyskiwanych metodą wtrysku, czy wytłaczania. Cieszymy się, że mogliśmy wymieniać się swoimi doświadczeniami w doborze materiałów i doskonaleniu procesu produkcji.

Ponadto, po raz pierwszy w historii firmy C2C sp. z o. o., wspólnie z FS PLAS Fang Sheng Machinery promowaliśmy naszą najnowszą linię do recyclingu, zainstalowaną w siedzibie C2C sp. z o. o. przy ulicy Zawieprzyckiej 8i w Lublinie.

C2C sp. z o. o. jest głównym dystrybutorem linii do regranulacji chińskiej marki FS PLAS Fang Sheng Machinery na terenie całej Polski. Nasi inżynierowie świadczą usługi doradcze w zakresie projektowania i produkcji wieloetapowej linii do recyclingu folii i innych tworzyw sztucznych. Posiadamy zaplecze mechaniczne i świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne, a także serwis maszyn na terenie UE.

Targi PLASTPOL są jednymi z największych targów sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie. Przestronna hala targowa Targów Kielce przyjęła kilkuset wystawców z całego świata, którzy zaprezentowali nowości technologiczne mające zastosowanie w wytwarzaniu, przetwarzaniu i obróbce tworzyw sztucznych. Co roku na wystawie obecni są przedstawiciele wszystkich grup tej jakże szeroko rozwiniętej branży: dystrybutorzy, firmy tworzywowe, recyklingowe, czy producenci maszyn produkcyjnych i przetwórczych do tworzyw sztucznych z ponad 30 krajów z całego świata.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w spotkaniu z blisko 800 wystawcami z całego świata i tysiące odwiedzających. Nasze zainteresowanie wzbudziły liczne seminaria branżowe zaprezentowano maszyny, technologie i materiały związane z branżą. Ruchome ekspozycje robotów, wytłaczarek i maszyn do produkcji opakowań oraz do recyklingu były dla nas atrakcyjnym przeglądem najnowszych rozwiązań technologicznych w organizacji produkcji.

Podczas XXII Targów PLASTPOL 2018 z uwagą śledziliśmy pokazy procesów technologicznych, takich jak: mielenie tworzyw, dobieranie kolorów koncentratów barw, galwanizowanie, malowanie i metalizowanie tworzyw, cięcie strumieniem wody. Byliśmy pod wrażeniem prezentowanych rozwiązań informatycznych stosowanych w przetwórstwie tworzyw – precyzyjne oprogramowania do projektowania wykrawania folii i płyt oraz do zarządzania produkcja gotowych elementów przez wtryskarki i wytłaczarki. Owocne okazały się spotkania branżowe i networkingowe, podczas których poznaliśmy najnowsze trendy w branży tworzyw sztucznych. Dzięki tak wielu pozytywnym wrażeniom i doświadczeniom, z niecierpliwością będziemy czekać na przyszłoroczną edycję Targów PLASTPOL w Kielcach.

#plastpol2018